Monika Koj-Talowska - Dyrektor Przedszkola

Ukończyłam edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych, pedagogikę wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne oraz arteterapię. Prywatnie jestem miłośniczką i posiadaczką kotów. Dodatkowo moją ogromną pasją jest scrapbooking – tworzenie precyzyjnych elementów sprawia, że wyciszam się i odpoczywam po całym dniu w pracy.

Supermoce: kreatywność, pomysłowość.

Magdalena Kucharczyk - grupa Tańczące nutki

Od zawsze moim celem była praca z innymi ludźmi, przede wszystkim z dziećmi – realizuję ten cel od 2012 roku. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach. Jestem licencjonowanym pedagogiem ze specjalnością opiekuńczo socjalną, pedagogiem specjalnym z zakresu edukacji i wspomagania osób z autyzmem i zespołem Aspergera. W czasie wolnym lubię czytać literaturę obyczajową i grozy.

Supermoce: skrupulatność

Anna Leśniak - grupa Akwarelki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydziału Pedagogiki i Psychologii. Oprócz mojej pracy pasjonuję się kosmetykami HOME MADE, podróżami – małymi i dużymi, grami planszowymi oraz komiksami paragrafowymi.

Supermoce: spokój ducha, empatia

Monika Kafka - grupa Alfabetki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Praca z dziećmi to niewątpliwie moja pasja, którą zamierzam kontynuować i rozwijać. Dodatkowo uwielbiam jazdę na nartach oraz taniec.

Supermoce: konkretność, sympatyczność

Małgorzata Jelonek - grupa Plastusie

W kontakcie z dzieckiem stawiam na akceptację – codziennie pomagam dzieciom oswoić się z odczuwanymi przez nich emocjami. Dobrze czuję się w towarzystwie najmłodszych, uwielbiam wspólne podróże do świata, gdzie wszystko jest możliwe. Po pracy moją największą pasją są garnki, patelnie, kuchnie, jedzenie i wszystko co z nimi związane.

Supermoce: pozytywnie zakręcona, kreatywna, otwarta

Marietta Pawłowska - grupa Plastusie

Ukończyłam studia na kierunkach filologia polska oraz nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne. Jestem entuzjastką górskich wycieczek, jazdy konnej oraz psów: tych małych i dużych. Moim oczkiem w głowie jest córeczka Lena, z którą wolny czas spędzam na tańcach i graniu na różnych instrumentach.

Supermoce: zorganizowana, pomocna, przyjazna

Sylwia Leszczyniak - grupa Alfabetki

Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. To co robię w pracy zawodowej przynosi mi wiele szczęścia – uwielbiam prowadzić zajęcia muzyczne oraz plastyczne z dziećmi. W wolnym czasie czytam książki i… czytam więcej książek.

Supermoce: skrupulatność, artystyczna dusza

Sandra Michalak - grupa Akwarelki

Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą, jako wychowawca i kierownik wycieczek sportowych. Zimą prowadzę przedszkole narciarskie, latem realizuję swoją pasję organizując wyjazdy windsurfingowo-rowerowe. Uzyskałam uprawnienia ratownika medycznego KPP. Jestem mamą małego gimnastyka, z którym trenuje zabawy animacji dziecięcej.

Supermoce: altruizm, sumienność

Anna Janus - wicedyrektor, grupa Akwarelki

Czerpię wiele satysfakcji z pracy z dziećmi. Nie jest to dla mnie tylko zawód – to moje powołanie. W każde zajęcia uwielbiam wplatać pojęcia z zakresu edukacji matematycznej. W wolnym czasie jestem mamą na pełen etat.

Supermoce: wielozadaniowość, matematyczna dusza

Adam Michalak - nauczyciel wychowania fizycznego

Od dzieciństwa byłem związany ze sportem trenując w klubie piłki nożnej, klubie narciarskim i windsurfingu oraz startując w wielu zawodach oraz turniejach, w tym w ekstraklasie piłki nożnej halowej czy Mistrzostwach Polski instruktorów w narciarstwie i windsurfingu. Prywatnie jestem ojcem Mateuszka, którego stopniowo zarażam swoimi pasjami – narciarstwem skitourowym, freeridem, kitesurfingiem, windsurfingiem oraz surfingiem. Sport to moja pasja.

Supermoce: aktywność, pozytywne nastawienie

Agata Trzepierczyńska - nauczyciel rytmiki z językiem angielskim

Specjalizuję się w dziedzinie Metody Rytmiki Emila Jaques-Dalcroze’a, zawodowo związana jestem z edukacją muzyczną, dziennikarstwem muzycznym oraz sportowym w dyscyplinie żużlowej. Pasjonuję się podróżami, turystyką górską oraz narciarstwem. Uwielbiam zarażać swoją pasją do rytmiki oraz muzyki małe i duże Szkraby.

Supermoce: profesjonalizm, ambicja, sympatyczność

Bożena Klonek - Pani pokojowa

Dbam o to, aby dzieci mogły bawić się w czystych i przyjemnych salach. Cenię sobie pracę w przedszkolu, gdyż uwielbiam kontakt z dziećmi. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek i świeżo upieczoną babcią.

Supermoce: dobry duch placówki, szczęśliwa babcia

Katarzyna Wiecheć - Pani pokojowa

Dzięki temu, że jestem bardzo energiczną osobą, sprawnie ogarniam przedszkolną krzątaninę. W ostatnim czasie moją największą pasją jest zabawa z wnuczką Zuzią. Nie mogę doczekać się, kiedy będziemy mogły wspólnie rozwiązywać krzyżówki i gotować.

Supermoce: pozytywne nastawienie, otwartość