Monika Koj-Talowska - Dyrektor Przedszkola

Ukończyłam edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych, pedagogikę wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne oraz arteterapię. Prywatnie jestem miłośniczką i posiadaczką kotów. Dodatkowo moją ogromną pasją jest scrapbooking – tworzenie precyzyjnych elementów sprawia, że wyciszam się i odpoczywam po całym dniu w pracy.

Supermoce: kreatywność, pomysłowość.

Anita Chojnacka - nauczyciel - grupa Tuptusie

Jestem absolwentką szkoły pedagogicznej. Moja praca jest moja pasją. Cieszy mnie szczerość, radość oraz sukcesy dzieci, które są dla mnie motywacją do dalszego działania.
W wolnym czasie uwielbiam podróżować i czytać książki.
Supermoce: empatyczna i życzliwa dusza

Małgorzata Jelonek - nauczyciel, psycholog - grupa Odkrywcy

W kontakcie z dzieckiem stawiam na akceptację – codziennie pomagam dzieciom oswoić się z odczuwanymi przez nich emocjami. Dobrze czuję się w towarzystwie najmłodszych, uwielbiam wspólne podróże do świata, gdzie wszystko jest możliwe. Po pracy moją największą pasją są garnki, patelnie, kuchnie, jedzenie i wszystko co z nimi związane.

Supermoce: pozytywnie zakręcona, kreatywna, otwarta

Marietta Pawłowska - nauczyciel - grupa Odkrywcy

Ukończyłam studia na kierunkach filologia polska oraz nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne. Jestem entuzjastką górskich wycieczek, jazdy konnej oraz psów: tych małych i dużych. Moim oczkiem w głowie jest córeczka Lena, z którą wolny czas spędzam na tańcach i graniu na różnych instrumentach.

Supermoce: zorganizowana, pomocna, przyjazna

Anna Malcherczyk - pomoc nauczyciela - grupa Odkrywcy

Jestem studentką pedagogiki specjalnej ze specjalnością edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną na Uniwersytecie Śląskim. Praca w przedszkolu pozwala mi rozwijać pasję pracy z ludźmi, szczególnie z dziećmi – cieszę się że mogę towarzyszyć im w poznawaniu świata oraz patrzeć na świat ich oczyma, sprawia mi to ogromną radość i pozwala zdobywać cenne doświadczenie. Osobiście bardzo lubię podróże, górskie wędrówki i wykonywanie różnego rodzaju prac manualnych i artystycznych.

Supermoce: uśmiech, pogoda ducha

Magdalena Renszmiń - nauczyciel - grupa Tropiciele

Pochodzę z pięknej malowniczej miejscowości koło Żywca, jaką jest ,,Tresna”. Uwielbiam spacery, leśne wędrówki i górskie wyprawy. Kocham dzieci – rozmowy z nimi, ich beztroski świat oraz to, że możemy się od nich dużo nauczyć. Jestem wrażliwą, odpowiedzialną i pracowitą mamą dwójki urwisów – 9-latki i 5-latka. Uwielbiam gotować, piec ciasta i pomagać innym.

Supermoce: pomocna, otwarta i życzliwa

Paulina Jóźwiak - nauczyciel - grupa Zdobywcy

Praca z dziećmi to coś, co sprawia, że rano budzę się z uśmiechem na twarzy. Uważam, że nie ma człowieka, którego nie rozczuliłby szczery śmiech naszych najmłodszych przyjaciół. Po pracy chętnie wskakuję w rolki i jadę przed siebie, nie zapominając o ulubionej muzyce w słuchawkach.

 

Supermoce: oaza spokoju

Paulina Olszowska - pomoc nauczyciela- grupa Zdobywcy

W pracy z dziećmi stawiam na swobodę i kreatywność. Swoją przygodę z dziećmi zaczęłam parę lat temu w gromadzie zuchowej, którą miałam przyjemność potem prowadzić.

Doświadczenie z dziećmi zdobywałam podczas pracy przy warsztatach manualnych, koloniach zuchowych i pracy na sali zabaw, dzięki której poznałam mnóstwo nowych zabaw.

Posiadam wykształcenie “Opiekunki dziecięcej”, a aktualnie uczę się na kierunku “Terapeuty zajęciowego”. Najważniejsza jest dla mnie radość i zadowolenie dziecka. Prywatnie uwielbiam próbować nowych potraw i spędzać czas z najbliższymi.

Supermoce: pozytywność, otwartość i kreatywność

Jagoda Sokołowska - nauczyciel - grupa Tropiciele

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Śląskim i od 15 lat pracuję z dziećmi.

Stawiam na edukację “outdoorową” realizowaną w lesie, w parku czy na polanie, gdzie razem z dziećmi poznajemy świat przy pomocy lupy czy lornetki, bujamy się na hamakach, budujemy szałasy, a do zabawy służą nam patyki, szyszki i błoto.

Supermoce: głowa pełna pomysłów

Klaudia Gałęziok - pomoc nauczyciela - grupa Tropiciele

Jestem studentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Właśnie zaczynam swoją pedagogiczną przygodę i już wiem, że praca z dziećmi jest tym, czemu chcę się poświęcić. Zabawa i nauka z dziećmi stały się moją największą pasją.

Kocham muzykę, nie mogę powstrzymać się od śpiewu i gram na gitarze.

Po pracy wyciszam się z moim małym zwierzęcym stadkiem- mam przydomową farmę, a mój dom jest zasypany futrzastymi i opierzonymi przyjaciółmi.

Supermoce: zaangażowana, zabawna, empatyczna

Sylwia Leszczyniak - nauczyciel - grupa Tuptusie

Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. To co robię w pracy zawodowej przynosi mi wiele szczęścia – uwielbiam prowadzić zajęcia muzyczne oraz plastyczne z dziećmi. W wolnym czasie czytam książki i… czytam więcej książek.

Supermoce: skrupulatność, artystyczna dusza

Natalia Juzwa - nauczyciel - grupa Tuptusie

Ukończyłam Śląska Wyższą Szkołę Zarządzania w Katowicach na kierunku pedagogika.
W Elementarzu odnalazłam swoje miejsce na ziemi – wśród dzieci. Praca z nimi przynosi ogromną radość. W pracy z dziećmi staram się wyciszać ich emocje. Poprzez taniec, śpiew i ćwiczenia przekuwam najmniejsze smutki naszych maluchów w dobrą zabawę.
Zwierzęta to moi najlepsi przyjaciele. Spacery z ukochanym psem to czysty relaks.

Supermoce: wiecznie uśmiechnięta optymistka

Paulina Maciaszek

Jestem studentką pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Śląskim. Pierwsze kroki w pracy z dziećmi stawiałam jako wolontariuszka w świetlicy socjoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży. Praca z dziećmi jest czymś co wywołuje mój uśmiech i daje energię do dalszego działania. Uwielbiam razem z nimi poznawać świat i odkrywać go na nowo dzięki nim.
W wolnym czasie kocham odkrywać nowe smaki w kuchni i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Supermoce: zawsze uśmiechnięta, energiczna

Anna Janus

Czerpię wiele satysfakcji z pracy z dziećmi. Nie jest to dla mnie tylko zawód – to moje powołanie. W każde zajęcia uwielbiam wplatać pojęcia z zakresu edukacji matematycznej. W wolnym czasie jestem mamą na pełen etat.

Supermoce: wielozadaniowość, matematyczna dusza

Adam Michalak - nauczyciel wychowania fizycznego

Od dzieciństwa byłem związany ze sportem trenując w klubie piłki nożnej, klubie narciarskim i windsurfingu oraz startując w wielu zawodach oraz turniejach, w tym w ekstraklasie piłki nożnej halowej czy Mistrzostwach Polski instruktorów w narciarstwie i windsurfingu. Prywatnie jestem ojcem Mateuszka, którego stopniowo zarażam swoimi pasjami – narciarstwem skitourowym, freeridem, kitesurfingiem, windsurfingiem oraz surfingiem. Sport to moja pasja.

Supermoce: aktywność, pozytywne nastawienie

Agata Trzepierczyńska - nauczyciel rytmiki z językiem angielskim

Specjalizuję się w dziedzinie Metody Rytmiki Emila Jaques-Dalcroze’a, zawodowo związana jestem z edukacją muzyczną, dziennikarstwem muzycznym oraz sportowym w dyscyplinie żużlowej. Pasjonuję się podróżami, turystyką górską oraz narciarstwem. Uwielbiam zarażać swoją pasją do rytmiki oraz muzyki małe i duże Szkraby.

Supermoce: profesjonalizm, ambicja, sympatyczność

Agata Janus - Pani pokojowa

Dzięki temu, że jestem energiczną osobą, sprawnie działam w przestrzeni przedszkola. W ostatnim czasie moją pasją jest zabawa z dziećmi. Radość sprawia mi gotowanie i pieczenie ciast dla rodziny oraz uśmiech naszych małych wychowanków.

Supermoce: otwartość, chęć niesienia pomocy

Monika Kwieć - nauczyciel - grupa Zdobywcy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Praca z dziećmi to niewątpliwie moja pasja, którą zamierzam kontynuować i rozwijać. Dodatkowo uwielbiam jazdę na nartach oraz taniec.

Supermoce: konkretność, sympatyczność